۱۳۸۸ آبان ۶, چهارشنبه

ازهمین جا علیه مخملباف اعلام جرم می کنم!

نامه سرگشاده مینا زرین به شرکت کنندگان در سومین گردهمایی سراسری :30سال تجاوز وشکنجه جسمی و آزار جنسی در ایران! همراه لینک فایل تصویری
تجاوز جنسی موضوعی نیست که برخلاف گفته های مهدی کروبی و محسن مخملباف – چهره او برایم نگاه های مردانه وچشم چرانش را دربند3 زنان در قزلحصار یادآوری می کند به همین خاطر مجبوربودیم چادرمان را به خودمان بپیچیم تا از نگاههای اودرامان باشیم واز همین جا بر علیه مخملباف اعلام جرم می کنم – در این چند ماهه اخیر در زندانها اتفاق افتاده باشد...

تجاوز جنسی درهر گوشه ایی از جهان بطور مکرر انجام شده و خود را به شکلی نشان داده است . این داستان به طول یک تاریخ و به وسعت مالکیت خصوصی جامعه، حکومت، دولت، بر جسم انسان – زن، کودک و (مرد) سایه شوم خود را افکنده و آسیب های روحی، روانی، مرگ و ناهنجاریهای اجتماعی را برای جوامع بشری به بار آورده است.
در این ارتباط می خواهم از پرونده گشوده، تجربه ترس و دلهره و خطر همیشگی تجاوز بگویم که علاوه بر کابل، بازجویی، شکنجه جسمی بر زندانیان – آزار جنسیتی، دست درازی ، تماس های لمس عمدی، بددهنی های رکیک جنسی و بالاخره تجاوز جنسی – احساس امنیت شخصی، را مختل کرده و پیامد های کوتاه و دراز مدت را با خود به همراه دارد.
بیائید با عدم سکوت به مرور، براین دشواریها چنگ اندازیم !!
آزار و خشونت جنسی شکنجه ای که بر بدن نمی ماند بلکه؛
http://www.cinemaye-azad.com/new/new04.html

۱ نظر:

  1. Minaa aziz ,    Ayaa Emkaan darad ke Edameh-e in matlab raa    baraaye man be-tore mosstaghim beferesstid ,    taa majboor nabaasham az site Roshangari bardaaram ?

    پاسخحذف